• Mokymai

Mūsų ekspertai rengia programas, kurių pagrindą sudaro aktyvi veikla, patyrimas, praktinės užduotys bei diskusijos. Medžiagos poreikis tikslinamas prieš kiekvienus mokymus, stengiamasi adaptuoti programą taip, kad ji būtų aktuali visiems dalyviams.

  • Projektų valdymas

Mūsų ekspertai padės kruopščiai suplanuoti išteklius, organizavimą ir valdymą. Projektų valdymo tikslas – sėkmingai ir laiku įvykdytos mūsų produktai ir paslaugos, neviršijant numatyto biudžeto.

  • Moksliniai tyrimai

Mūsų ekspertai Jus pakonsultuos pasirenkant geriausią tyrimo planą, įvertinant tyrimo objektą ir pasiūlant Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Padėsime suplanuoti tyrimo eigą, parengsimę metodiką, surinksime atsakymus ir juos išanalizavę pateiksime tikslius rezultatus bei pasidalinsime savo įžvalgomis. Kartu, įsigilindami specifiką, tyrimo metu gautus rezultatus bei panaudodami savo sukauptą patirtį, lojalumo didinimo bei ryšių su visuomene srityje, papildysime tyrimų rezultatus pasiūlymais, kuriuos būtų tikslinga įgyvendinti Jūsų veikloje.

  • Procesų valdymas

Mūsų ekspertai padės įgyvendinti įmonių pokyčius, adaptuotus šiuolaikinėje ir dinamiškoje aplinkoje, kritiškai įvertins teorinių koncepcijų taikymą, kūrybiškai pritaikys procesų analizės instrumentus, parengs ir nuosekliai įgyvendins strategiškai pagrįstus sprendimus.

  • Ekspertinis vertinimas

Mūsų ekspertai padės įvertinti jeigu Jums reikia gilesnio konkrečios srities išmanymo ar reikia tam tikrų mokslų žinių, suteikdami konsultacines ar ekspertinio vertinimo paslaugas.

  • Blockchain

Blockchain – galimybė saugiai keistis verte ir informacija. Naudojant tam tikrus šifravimo ir grupavimo blokų metodus užtikrinama  įrašų saugumas ir neatšaukiamumas. Platformos decentralizavimas, saugus šifravimas ir neatšaukiamumas leidžia sistemos dalyviams atlikti transakcijas.

Ši technologija įgalina kiekvieną organizaciją naudotis tinklu, kuriame informacija bus lengvai prieinama dalyviams, o tuo pačiu pilnai apsaugota nuo pakeitimo ar įsilaužimo. Pinigai, vertybiniai popieriai, nuosavybės teisės, lojalumo taškai ar asmens identiteto įrašai blockchain pagalba perduodami be tarpininkų, saugiai ir akimirksniu. Blockchain technologija taip pat numato galimybę sudaryti išmaniuosius kontraktus (angl. Smart Contracts) – algoritmus, automatiškai vykdančius numatytas sutarties sąlygas.