• Mokymai

Mūsų ekspertai rengia programas, kurių pagrindą sudaro aktyvi veikla, patyrimas, praktinės užduotys bei diskusijos. Medžiagos poreikis tikslinamas prieš kiekvienus mokymus, stengiamasi adaptuoti programą taip, kad ji būtų aktuali visiems dalyviams.

  • VR (virtuali realybė)

Šiandien virtuali realybė (VR) gali įgalinti patirtinį mokymuose imituodama realias aplinkas. Mokymų dalyviai gali išbandyti savo įgūdžius, užfiksuoti savo darbą ir bendrauti su ekspertais – visa tai naudojant VR įrankius. Švietimo sektoriui VR yra galimybė galutinai ir prasmingai sujungti besimokančius ir mokytojus. Pagrindinis VR funkcionalumas švietime yra pritraukti mokymąsi į gyvenimą per virtualią aplinką. Tai gali būti pritaikoma:

Įgūdžių lavinimas. Vienas didžiausių tokiu būdu mokomų žmonių pranašumų yra tai, kad jie gali mokytis pagal realius scenarijus, nerizikuodami praktikuoti nepažįstamų įgūdžių nekontroliuojamoje realioje situacijoje. Tai pašalina daugybę pavojų ir rizikų.

Virtualios kelionės. Virtualios kelionės tapo viena iš populiariausių VR technologijos pritaikymo būdų mokymuisi. Daugelis mokyklų sistemų pradėjo naudoti VR, kad gabentų mokinius į tolimas ir net neprieinamas planetos dalis. Siekdamos išvengti kelionės išlaidų, įmonės teikia virtualias keliones į unikalias vietas, tokias kaip naftos gręžimo platformos, tolimos nardymo vietos ir uostai.

Kalbų mokymas. Vienas geriausių būdų išmokti naują kalbą yra visiškas panardinimas, nes tam reikia, kad studentai klausytųsi ir kalbėtų ta kalba, kurios mokosi visą dieną, kiekvieną dieną. Kadangi dauguma iš mūsų negali sau leisti išvykti į kitą šalį keletą savaičių ar net mėnesių vienu metu, virtualus panardinimas yra kitas geriausias dalykas. Virtualios realybės modeliavimas gali priversti smegenis galvoti, ar patirtis yra tikra, ir, siekiant naudotis šiomis naujomis technologijomis, tobulinamos kelios naujos kalbų mokymosi programos, naudojančios VR.

Nuotolinis mokymas. Virtualios realybės technologija taip pat turi didžiulį potencialą nuotolinio mokymosi pramonėje. Naujausi daugelio organizacijų tyrimai parodė, kad VR technologija gali „pagerinti mokymosi rezultatus“ internetiniams studentams. Programa suteikia virtualias internetinių pokalbių erdves, kuriose studentai su VR ausinėmis gali patys projektuoti ir bendrauti su dėstytojais ir kitais studentais.

Patobulintas bendradarbiavimas. Virtualios realybės technologija gali smarkiai sustiprinti mokytojų ir studentų bendradarbiavimą tiek nuotolinio, tiek klasėje dėstomo dalyko srityje. Tyrimai rodo, kad virtualios ir papildytos realybės modeliavimas padidina studentų motyvaciją, pagerina bendradarbiavimą ir žinias. Studentai parodė patobulinimus pagrindinėse srityse, įskaitant mažesnį varžymąsi praktikuojant savo kalbos įgūdžius (pavyzdžiui) ir geresnę socialinę studentų sąveiką.

Specialus ugdymas. Technologijų ir specialiojo ugdymo instruktoriai gali paskatinti mokinių vaizduotę ir suteikti jiems vaizdinių įžvalgų, kurių jie kitaip neturėtų. Pavyzdžiui, studentai gali žvilgtelėti į Egipto šventyklą arba apžiūrėti reaktyvinį variklį, kad suprastų, kaip visa tai tinka ar veikia kartu – todėl pamokos bus kur kas daugiau. Tyrimai parodė, kad tokios virtualios realybės programų pamokos, kurios tyrinėja planetas ir žvaigždes, paprastai ramina specialiojo ugdymo studentus.

Žaidimais grįstas mokymasis. Virtuali realybė visiškai pakeitė žaidimų panaudojimo mokymuisi būdą. Žaidimais grįstas mokymasis veikia, nes padidina sąveiką, motyvaciją, baigimą ir virtuali realybė gali tai perkelti į kitą lygį. Virtualioje aplinkoje galima daug nuveikti, o tai realiame gyvenime būtų neįmanoma.

Svarbu atkreipti dėmesį į šią naują tendenciją ir priimti virtualios realybės sprendimus ateityje planuojant šviesti darbuotojus naujais ir geresniais būdais bei mokyti studentus patrauklesnėmis ir efektyvesnėmis priemonėmis.

  • Blockchain

Blockchain – galimybė saugiai keistis verte ir informacija. Naudojant tam tikrus šifravimo ir grupavimo blokų metodus užtikrinama  įrašų saugumas ir neatšaukiamumas. Platformos decentralizavimas, saugus šifravimas ir neatšaukiamumas leidžia sistemos dalyviams atlikti transakcijas.

Ši technologija įgalina kiekvieną organizaciją naudotis tinklu, kuriame informacija bus lengvai prieinama dalyviams, o tuo pačiu pilnai apsaugota nuo pakeitimo ar įsilaužimo. Pinigai, vertybiniai popieriai, nuosavybės teisės, lojalumo taškai ar asmens identiteto įrašai blockchain pagalba perduodami be tarpininkų, saugiai ir akimirksniu. Blockchain technologija taip pat numato galimybę sudaryti išmaniuosius kontraktus (angl. Smart Contracts) – algoritmus, automatiškai vykdančius numatytas sutarties sąlygas.

  • Projektų valdymas

Mūsų ekspertai padės kruopščiai suplanuoti išteklius, organizavimą ir valdymą. Projektų valdymo tikslas – sėkmingai ir laiku įvykdytos mūsų produktai ir paslaugos, neviršijant numatyto biudžeto.

  • Moksliniai tyrimai

Mūsų ekspertai Jus pakonsultuos pasirenkant geriausią tyrimo planą, įvertinant tyrimo objektą ir pasiūlant Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Padėsime suplanuoti tyrimo eigą, parengsimę metodiką, surinksime atsakymus ir juos išanalizavę pateiksime tikslius rezultatus bei pasidalinsime savo įžvalgomis. Kartu, įsigilindami specifiką, tyrimo metu gautus rezultatus bei panaudodami savo sukauptą patirtį, lojalumo didinimo bei ryšių su visuomene srityje, papildysime tyrimų rezultatus pasiūlymais, kuriuos būtų tikslinga įgyvendinti Jūsų veikloje.

  • Ekspertinis vertinimas

Mūsų ekspertai padės įvertinti jeigu Jums reikia gilesnio konkrečios srities išmanymo ar reikia tam tikrų mokslų žinių, suteikdami konsultacines ar ekspertinio vertinimo paslaugas.

  • Techninė priežiūra ir auditas

Procesų auditas. Mūsų ekspertai atliks veiksmų, išteklių ir elgesio rezultatų tyrimą, siekiant patikrinti ar šie veikia efektyviai. Procesų auditas siekia patobulinti pasirinktus procesus, išsiaiškinant kaip procesai vykdomi pagal numatytus kriterijus. Procesų audito tikslas – sutelkti dėmesį į tam tikras procedūras, rutinas ar specifikacijas esančias organizacijoje. Jo metu išsiaiškinama ar darbuotojai dirba pagal numatytus procesus. Tiriama ar numatyti procesai yra nuoseklūs, logiški, ergonomiški ir efektyvūs.

Technologinis (Skaitmeninimo) auditas. Mūsų ekspertai atliks vertinimą, kurio metu bus analizuojami pramonės įmonės organizaciniai, gamybos, rinkodaros ir IT procesai, technologiniai įrengimai, jų funkcijų galimybės, informacinių technologijų ir automatizavimo sprendimai. Atlikus technologinį auditą, pateikiamos rekomendacijos dėl gamybos procesų įrangos su integruotomis skaitmeninio technologijomis plėtros.

Mūsų ekspertai atlieka skaitmeninių technologijų diegimo, integravimo techninės priežiūros paslaugas.